להזמנות חייגו: 053-9752067

איך להכיר גבר עשיר

הפנטזיה הזאת משותפת לנשים רבות. הן חושבות עליה, הן חולמות עליה וכל אחת מקווה שזה יקרה גם לה. אבל רק מעט מאד נשים עושות משהו בקשר לזה – מחפשות את הדרך הנכונה להעלות בחכתן גבר עשיר. בשורות הבאות נסקור שלושה דרכים להכיר גבר עשיר – חלקן יעילות יותר וחלקן פחות, אבל המשותף לכולן הן שהסיכויים להכיר באמצעותן גבר עשיר, גדולים הרבה יותר מהסיכויים שיש לנשים שפשוט לא מעזות.

אתרי היכרויות ומפגשי היכרויות והיתרונות הבולטים שלהם

הדרך האפשרית הראשונה לפגוש ולהכיר גבר עשיר, הינה באמצעות אתרי היכרויות באינטרנט. נכון להיום מוצעות ברשת המון אפשרויות מהסוג הזה. אתרי אינטרנט העוסקים בשידוכים צצים כפטריות לאחר הגשם. בחלקם הרישום כרוך בתשלום – מה שלא מבטיח בהיכרות עם גבר עשיר במאה אחוז, אבל מבטיח הכנסה נאה לבעלי האתר. ובכל זאת – מדי פעם בפעם יש סיפור הצלחה. אפליקציית טינדר עשויה גם היא לעזור. הבעיה – כשנפגשים מתברר שהיא לא כל כך יפה כמו שאמרה והוא לא כל כך עשיר כמו שהבטיח.  דרך נוספת לממש את הפנטזיה היא השתתפות במפגשי היכרויות, שעל פי ההגדרה לפחות נועדו לבעלי אמצעים מהעשירון העליון. גם כאן קשה לומר שהתוצאות משביעות רצון. עם זאת, גם כין יש סיכוי מסוים שאכן יתעורר ניצוץ כל שהוא לשיחבר את האישה הנואשת למישהו שהוא בעל אמצעים מעל המוצע, או לפחות למישהו.

איך להכיר גבר עשיר
איך להכיר גבר עשיר? נכנסים לאתר שוגר דדי ומצטרפים לאלפי משתמשים איכותיים בלבד

טיולים לחו”ל לפנויים ופנויות

טיולים לפנויים ופנויות הם קונספט חדש למי שמחפשת דרכים איך להכיר גבר עשיר, המכוון לרמה הגבוהה ביותר. מי שיש לו כסף לצאת לטיול בגפו, לרוב במחירים גבוהים, יכול להתגלות מן הסתם כאדם שהוא ממש לא עני. כאן ההצלחה מעט גדולה יותר. מכירים אנשים חדשים, מתערבבים ומקווים לטוב. בדרך כלל מגלים שמדובר שוב ושוב באותם אנשים. אבל לפעמים זה קורה – הניצוץ נדלק ובתוך זמן קצר נולד זוג בישראל. היא מצליחה לגרור אותו לסיור קצר אצל החברים והמשפחה והסיבוב דאוואוין הזה נגמר מתחת לחופה. דרך נוספת להכיר בעל עשיר הוא באמצעות מפגשים אקראיים, כאלה שמאורגנים מראש על ידי בעלי מקצוע שעשו שיעורים ולגו על שני הצדדים. דווקא בשיטה הישנה והטובה הזאת, קיימים הסיכויים הטובים ביותר. נפגשים, מדברים ולומדים להכיר איש את רעותו. לעיתים זה לוקח כמה מפגשים ולעיתים זה בא ממש במהירות – הגבר מציע נישואין, היא אומרת כן והכול בא על מקומו בשלום. כל דרך היא טובה, ובתנאי שלא מצפים ליותר מדיי ולא פוחדים מכישלון.